O nás

 

 Vážení klienti,
 
na trhu cestovního ruchu působíme od roku 2000.
 
 V současné době zastupujeme více než 300 největších cestovních kanceláří z České republiky a Německa. Naší nabídku tvoří, mimo nosný program prodeje zájezdů, poměrně široké spektrum dalších služeb:
 
 
Standardní pobytové zájezdy:
k moři, lyžování, horská turistika, v tuzemsku i zahraničí (realizované letecky, autobusem nebo vlastní dopravou)
 
Poznávací zájezdy:
Od levných euro víkendů do význačných evropských metropolí přes základní poznávací okruhy až po náročné poznávací okruhy do exotických zemí celého světa (začínáme adventní Vídní na víkend a končíme Cestou ledoborcem na severní pól za 539 000 Kč/os.)
 
Lázeňské a relaxační pobyty:
Nabízíme širokou paletu lázeňských a relaxačních pobytů. Klasickou lázeňskou péči, speciální wellness programy pro ženy, romantické  wellness programy pro páry, anti-stresové relaxační pobyty pro managery, speciální programy pro seniory.
 
Prodej linkových letenek:
Prostřednictvím největšího celosvětového rezervačního systému linkových letenek IATA nabízíme prodej linkových letenek do celého světa za výhodné ceny.
 
Organizování pracovních cest
Zajišťujeme pracovní cesty a výjezdní zasedání pro firemní zákazníky v tuzemsku i zahraničí (letenky, autobusy, ubytování, pronájmy aut, cestovní pojištění, pronájmy konferenčních sálů, tématické exkurze v místě cesty dle potřeb zákazníka)
 
Skupinové zájezdy
Zajišťujeme skupinové zájezdy pro zaměstnance firemních zákazníků (od zájezdů pro nejužší vrcholný management po masivní celo-závodní letecké dovolené do Bulharska za 8 000 Kč/ os.)
 
Dárkové poukázky GLOBUS TOUR
Vydáváme dárkové poukázky GLOBUS TOUR CZ s platností na 1 rok, kterými naši klienti mohou hradit všechny námi nabízené zájezdy organizované sedmdesáti největšími cestovními kancelářemi z České republiky a Německa.
 
Poukázky
Na námi prodávané zájezdy přijímáme benefit body z karet od společnosti Benefity a.s., Benefit Plus maximálně do 50% z ceny bez tax a zvýhodněných dětských cen a poukázky a karty Sodex-ho, Ticket benefits, Cadhoc přijímáme při uzavření zájezdu na zálohu maximálně do 50% z ceny bez tax a zvýhodněných dětských cen.
 
Věrnostní program
Pro naše stálé klienty máme k dispozici zajímavý věrnostní program s garancí nejnižší ceny a kartou našeho stálého klienta se spoustou slev a bonusů. 
 
 

   GLOBUS TOUR CZ = Nejširší výběr z nabídky zájezdů do celého světa od prověřených českých a německých CK na trhu za nejlevnější ceny. S naší slevou pro stálého klienta od nás nakoupíte levněji, než od pořadatelské CK. On-line aktualizace Last minute!

 

   Globus tour Kolín nebo chcete-li Globustour CZ Kolín to je: prodej zájezdů Kolín na last moment, last minute, katalog, nabídka pro děti zdarma, levné zájezdy, letecké zájezdy, autobusové zájezdy, exotické zájezdy, eurovíkend, lyžování v Itálii, zájezdy egypt, kanárské ostrovy, tuzemsko, oblíbený all inclusive, polopenze nebo snídaně. Naši hlavní CK partneři jsou: ADVENTURA, ALEX, ALEXANDRIA, AMERICA TOURS, ASC – KENYA, AUTOTURIST, BLUE STYLE, CANARIA TRAVEL, CEKARE, CZECH HOLIDAYS, ČEDOK, ESO, EXIM TOURS, FIRO TOUR, FISCHER, IATA – letenky, IDEAL TOUR, INGTOURS, INTERHOME, KOMFORT, LIVINGSTONE, LUFTHANSA C.C., MARCO POLO, NEV-DAMA, NECKERMANN, OSVĚTA, PERMON, SIAM, SUNNY DAYS, TERRA, VIAMARE, VÍTKOVICE, VTT,

a mnoho další českých a německých CK....